La Gamme Complète des Dentifrices et Bains de Bouche Zendium
Zendium product range
défenses naturelles

DOPORUČTE ZENDIUM VYHOVUJÍCÍ
VAŠEMU PACIENTOVI

DOPORUČTE ZENDIUM VYHOVUJÍCÍ VAŠEMU PACIENTOVI

ZENDIUM BERE OHLED NA ÚSTA

Řada Zendium nabízí varianty, které splňují různé potřeby ústní hygieny, a pokrývá kompletní režim ústní hygieny, který vašim pacientům pomáhá přirozeně chránit jejich ústa. Zubní pasta a ústní voda Zendium obsahují přirozené enzymy a proteiny, které pomáhají přirozeně chránit ústa, zatímco zubní kartáčky Zendium byly navrženy ve spolupráci se zubními odborníky tak, aby respektovaly složitou anatomii úst.    

Zubní pasta Zendium obsahuje přirozené enzymy a proteiny podobné těm, které se přirozeně vyskytují ve slinách. Je klinicky prokázáno, že Zendium podporuje bakterie související se zdravím a vyvážený ústní mikrobiom.1* Všechny varianty produktů Zendium obsahují fluorid, který chrání před kazem, a jsou bez obsahu SLS, aby nepoškozovaly jemné měkké tkáně ústní dutiny.

*Vztahuje se k mikrobiomu orálního plaku a relativně vysokému počtu druhů bakterií se známou souvislostí se zdravím nebo onemocněním dásní po 14 týdnech čištění dvakrát denně se zubní pastou Zendium ve srovnání s výchozím stavem.
1. Adams SE, a kol. Sci Rep 2017; 7:43344.

ZUBNÍ PASTA POSKYTUJÍCÍ KOMPLETNÍ OCHRANU

Zendium complete protection toothpaste
Zendium Complete Protection

Zendium Complete Protection obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které pomáhají bojovat proti příčinám zubních kazů, problémům s dásněmi a přirozeně chrání ústa. Obsahuje také fluorid (1 450 ppm) pro posílení skloviny a mírně pěnicí složku, což ji činí vhodnou pro osoby s citlivou ústní sliznicí. Bez SLS.

ZUBNÍ PASTA SENSITIVE

Zendium sensitive toothpaste
Sensitive Toothpaste

Kromě přirozeného enzymu a proteinového systému Zendium, fluoridu (1450 ppm) a xylitolu obsahuje Zendium Sensitive 5% dusičnan draselný, ​​takže je vhodná pro citlivé zuby. Bez SLS.

ZUBNÍ PASTA BIOGUM™

Zendium biogum toothpaste

Zendium BIOGUM obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které připomínají některé z těch, jež se nacházejí ve slinách, včetně laktoferinu. Laktoferin ve slinách pomáhá bojovat proti hlavním příčinám problémů s dásněmi tím, že snižuje akumulaci určitých bakterií závislých na železu spojených s problémy s dásněmi. Bez SLS.

JEMNÁ BĚLICÍ ZUBNÍ PASTA GENTLE WHITENING

Zendium gentle whitening toothpaste
Gentle Whitening Toothpaste

Kromě přirozených enzymů a proteinů, stejně jako fluoridu, obsahuje Zendium Gentle Whitening pyrofosforečnan disodný, který obnovuje přirozenou bělost. Kromě toho je Zendium Gentle Whitening šetrná k zubní sklovině. Bez SLS

ZUBNÍ PASTA FRESH

Zendium fresh toothpaste
Biofresh Toothpaste

Kromě přirozených enzymů Zendium, proteinového systému a fluoridu (1450 ppm) obsahuje Zendium Fresh xylitol a je speciálně navržen tak, aby vyvolal jemnou mátovou chuť k osvěžení úst. Bez SLS.

ZUBNÍ PASTA JUNIORS 7+

Zendium Juniors
Zendium Juniors

Zendium Juniors je speciálně vyvinuta pro děti od 7 let k tomu, aby chránila a posilovala nové trvalé zuby. Má jemnou mírnou chuť a obsahuje přirozený enzym Zendium, proteinový systém a fluorid (1450 ppm). Bez SLS.

ZUBNÍ PASTA KIDS 1-6

Zendium kids 1-6 toothpaste
Zendium Kids

Zendium Kids je speciálně navržena pro děti ve věku od 1 do 6 let s cílem poskytnout jemnou ochranu. Má jemně ovocnou chuť a obsahuje přirozené enzymy a fluorid (500 ppm), které pomáhají chránit a posilovat mléčné zuby. Bez SLS.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem v oblasti fyziologie ústní dutiny jsme mohli ve spolupráci s dentálními experty vyvinout zubní kartáčky dokonale vyhovující filozofii Zendium. Zubní kartáčky Zendium byly vyvinuty tak, aby vyčistily celá ústa dokonale, ale přitom šetrně. Díky zakulaceným štětinám a malé hlavě, která se lépe dostane do obtížně přístupných míst, pomáhají kartáčky Zendium pacientům odstraňovat zubní plak účinně ale zároveň šetrně k ústní sliznici

ZUBNÍ KARTÁČEK COMPLETE PROTECTION SOFT

Brosse à Dents Protection Complète Souple
Complete Protection Toothbrush

S kombinací tenkých měkkých a zaoblených štětin pro šetrné a účinné čištění. Malá hlava pro účinný dosah do všech míst. Vyvinutá ve spolupráci se zubními experty

ZUBNÍ KARTÁČEK SENSITIVE EXTRA SOFT

Brosse à Dents Sensibilité Extra Souple
Sensitive Toothbrush Extra Soft

S extra tenkými měkkými štětinami pro šetrné a dokonalé čištění. Malá hlava pro účinný dosah do všech míst. Vyvinutá ve spolupráci se zubními experty.

ZUBNÍ KARTÁČEK CLINIC MEDIUM

Brosse à Dents Interdentaire Medium
Brosse à Dents Interdentaire Medium

Speciální špička se štětinami ve více úrovní pro efektivní čištění mezizubních prostor. Malá hlava pro efektivní dosah do všech míst. Vyvinuto ve spolupráci se zubními specialisty.

ZUBNÍ KARTÁČEK CLINIC SOFT

Brosse à Dents Interdentaire Soft
Brosse à Dents Interdentaire Medium

Speciální špička se štětinami ve více úrovní pro efektivní čištění mezizubních prostor. Malá hlava pro efektivní dosah do všech míst. Vyvinuto ve spolupráci se zubními specialisty.

Ústní voda Zendium pracuje v souladu se zubní pastou Zendium, protože obsahuje stejný enzymový a proteinový systém. Přidání ústní vody Zendium v ​​rámci denní péče o ústní dutinu může pomoci přirozeně chránit ústa. Ústní voda Zendium obsahuje 225 ppm fluoridu a neobsahuje alkohol.

ÚSTNÍ VODA COMPLETE PROTECTION

Bain de Bourche Protection Complète
Complete Protection

Ústní voda Zendium Complete Protection obsahuje enzymy a proteiny, které pomáhají bojovat s příčinami zubního kazu a problémů s dásněmi, což pomáhá přirozeně chránit ústa. Obsahuje fluorid (225 ppm), neobsahuje alkohol a má šetrné složení pro péči o ústní dutinu.

ÚSTNÍ VODA BIOGUM™

Zendium biogum mouthwash
Zendium biogum mouthwash

Ústní voda Zendium BIOGUM vhodná pro pacienty s problémy s dásněmi obsahuje enzymy a proteiny, které připomínají ty, které se nacházejí ve slinách, včetně laktoferinu. Laktoferin pomáhá bojovat proti hlavním příčinám problémů s dásněmi.

Back to top