zendium příběh
défenses naturelles

VAŠE ÚSTA
JSOU NÁŠ
PŘÍBĚH

VAŠE
ÚSTA
JSOUNÁŠ
PŘÍBĚH

line1
bez drsných chemikálií

INSPIROVÁNO SILOU VAŠICH ÚST

Naše ústa jsou domovem více než 100 miliard bakterií, z nichž mnohé hrají zásadní roli při udržování úst a zubů ve zdraví.
Zendium s přírodními enzymy a proteiny podporuje bakterie prospěšné a zároveň potlačuje ty škodlivé* a chrání vaše ústa v přirozeném boji proti příčinám zubních problémů.

* Vztahuje se k druhům bakterií přítomným v zubním plaku, které ovlivňují zdraví a nemoci dásní, jejichž množství se v průběhu 14týdenní klinické studie se 102 subjekty výrazně změnilo.

line2
moc of your úst

INOVATIVNÍ BIOVĚDA

Náš příběh se začal psát ve Skandinávii v roce 1969, kdy se Dr. Henk Hoogendoorn, mikrobiolog, rozhodl vyvinout zubní pastu, která by chránila ústa stejným způsobem, jakým to chtěla příroda.

Dr. Hoogendoorn zkoumal způsob, jakým naše ústa přirozeně regulují bakterie, aby ochránila zuby a dásně. Hoogendoorn vyvinul zubní pastu, která využívá stejné přírodní enzymy a proteiny jako ústa k potírání příčin zubních kazů a problémů s dásněmi. Tak se zrodila zubní pasta Zendium. Vše bez potřeby antibakteriálních přípravků.

line4
Severská vlajka

PROKAZATELNÝ ÚSPĚCH VE SKANDINÁVII

Skandinávie je i díky kvalitní péči o ústní dutinu v současné době jednou z nejobdivovanějších částí světa.

Mnoho skandinávských odborníků v oblasti zubní medicíny doporučuje Zendium svým pacientům. Zendium je skutečně značkou č. 1, které důvěřují zubní lékaři ve Skandinávii.

Od svého založení v Dánsku nashromáždila společnost Zendium 35 let publikovaných výzkumů a zkušeností a stala se jednou z předních Dánských značek.

line3
skandinávský odkaz
Back to top