zendium děti
défenses naturelles zendium

OCHRANA
NEJCITLIVĚJŠÍCH
ÚST

OCHRANA NEJCITLIVĚJŠÍCH ÚST

citlivé a jemné mladé ústa

ZENDIUM JE ŠETRNÁ ZUBNÍ PASTA, KTERÁ CHRÁNÍ MLADÁ ÚSTA

chrání mladé ústa
line

Ústa vašich dětí mají svou vlastní přirozenou obranyschopnost, enzymy a proteiny ve slinách, které mají schopnost chránit je před zubními problémy. Někdy však může být tato obranyschopnost oslabena, což může vést k tvorbě plaku, zubnímu kazu, problémům s dásněmi, citlivosti nebo dokonce aftům.

Zendium obsahuje přírodní enzymy a proteiny, které se již nacházejí v ústech. Proto každé čištění zvyšuje přirozenou obranyschopnost jejich úst a poskytuje jim sílu navíc k boji proti příčinám zubních obtíží.

sladký vzorec
line

Děti si užívají čištění zubů, pokud zubní pasty mají jemnou chuť a jsou ohleduplné k jejich citlivým ústům. Díky tomu je běžné čištění zubů snadnější a prodlužuje se i doba čištění.

Zendium má proto pouze jemné příchuti, šetrné pěnicí složky a je vhodná i pro ta nejjemnější mladá ústa. Ve skutečnosti je jeho šetrné složené vhodné i pro děti, které jsou náchylné k aftům.

ZVOLTE PRO SVÉ DÍTĚ TU SPRÁVNOU ZUBNÍ PASTU ZENDIUM

citlivé a jemné mladé ústa
dětská zubní pasta

ZENDIUM KIDS PRO DĚTI OD 1 DO 6 LET

Zendium Kids používá k boji proti příčinám zubních kazů a problémům s dásněmi přírodní enzymy, které se již nacházejí v ústech. S každým čištěním zvyšuje přirozenou obranyschopnost úst, bojuje proti příčinám zubních problémů, jako jsou zubní kazy, problémy s dásněmi a citlivost. Zendium Kids má nižší hladinu fluoridu (500 ppm) než zubní pasty pro dospělé a neobsahuje SLS (laurylsulfát sodný) s ohledem na citlivá ústa vašeho dítěte. Mírná, ovocná chuť Zendia je speciálně vyvinuta pro ústa dětí.

ZOBRAZIT PRODUKT
Zendium stráž the Young Bouches
zubní pasta junior

ZENDIUM JUNIORS 7+ LET

Zendium Juniors používá k boji proti příčinám zubních kazů a problémům s dásněmi přírodní enzymy a proteiny, které se již nacházejí v ústech. S každým čištěním zvyšuje přirozenou obranyschopnost úst, bojuje proti příčinám zubních problémů, jako jsou zubní kazy, problémy s dásněmi a citlivost. Obsahuje 1 450 ppm fluoridu, který pomáhá zvyšovat tvrdost nových trvalých zubů. Zendium neobsahuje SLS (laurylsulfát sodný), a tím respektuje citlivé ústa vašeho dítěte. Je speciálně navržena pro jemná mladá ústa.

ZOBRAZIT PRODUKT

DOBRÁ RADA NA POMOC VAŠEMU DÍTĚTI PŘI ČIŠTĚNÍ ZUBŮ

 
  1. Začněte s čištěním, jakmile uvidíte první zub.
  2. Čištění provádějte dvě minuty, dvakrát denně (jednou ráno a podruhé před spaním), abyste zuby ochránili a aby se čištění stalo pro vaše dítě běžnou rutinou.
  3. Čištění co nejvíce usnadněte. Provádějte čištění spolu s dítětem a vysvětlete mu, co děláte. Opakujte stále stejné kroky.
  4. Posaďte si dítě na klín, podržte mu tváře prstem bokem a druhou rukou s kartáčkem provádějte čištění. Kojencům podepřete hlavu.
  5. Čištění provádějte drobnými kruhovými pohyby podél linie dásní.
  6. Použijte množství pasty na nehet vašeho dítěte.
  7. Pomozte svému dítěti s čištěním do věku 9-10 let.
Dobrá rada, která nejlépe pomůže vašemu dítěti při čištění
Back to top